4 Niedziela Zwykła

03 lutego 2019

 1. Dzisiaj, o godz. 15.00 Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 2. W przyszłą niedzielę odbędą się uroczystości religijno-patriotyczne upamiętniające 79 rocznicę pierwszej masowej deportacji Polaków na Sybir. Msza św. w kościele Świętej Trójcy o godz. 10.00 i uroczyste zapalenie zniczy na nieczynnej rampie kolejowej na Bakończycach. Serdecznie zapraszamy.
 3. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania w świątyni. Już dziś dziękujemy za Waszą hojność.
 4. Organizowana jest pielgrzymka parafialna do Medjugorie w dniach 22-30 czerwca 2019 roku. Szczegółowe informacje u o. Zbigniewa oraz na naszej parafialnej stronie internetowej: Pielgrzymka do Medjugorie.
 5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty i parafii, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze. Nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony