5 Niedziela Zwykła

10 lutego 2019

 1. Dzisiaj odbędą się uroczystości religijno-patriotyczne upamiętniające 79 rocznicę pierwszej masowej deportacji Polaków na Sybir. Msza Święta w kościele p.w. św. Trójcy o godz. 10.00. Po Mszy św. uroczyste zapalenie zniczy na nieczynnej rampie kolejowej na Bakończycach. Serdecznie zapraszamy.
 2. Jutro, wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych z naszej parafii z udzieleniem sakramentu chorych odprawiona zostanie o godz. 8.00.
 3. W każdy II czwartek miesiąca roku akademickiego, w naszym kościele odbywają się Wieczory Zaufania pod hasłem Nie jest dobrze być człowiekowi samemu (Tb 8,6b). Gościem wieczoru będzie pani dr hab. Urszuli Szwarc z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, która przedłoży świadectwo pod tytułem „Szczęśliwy, kto zaufał Panu” (Ps. 40,5).
 4. Organizowana jest parafialna pielgrzymka do Medjugorie w dniach 22-30 czerwca 2019 roku. Informacje dostępne są u o. Zbigniewa oraz na naszej parafialnej stronie internetowej.
 5. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona zostanie na pokrycie kosztów ogrzewania w świątyni. Dziękujemy za Waszą hojność.
 6. Przypominamy że Pan Jezus czeka na spotkanie z każdym z nas także w czasie ferii.
 7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze, nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony