3 Niedziela Zwykła

27 stycznia 2019

 1. W poniedziałek o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św. zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać do puszki pod chórem.
 2. W sobotę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) Msze św. odprawiamy o godz.: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 15.00 i 18.00; błogosławieństwo świec podczas każdej Mszy św. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, które otrzymają książeczki. Prosimy o przyniesienie świec.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca pamiętajmy o odnowieniu naszej duszy przez sakrament Pokuty i Eucharystii. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9.00.
 4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 rano odprawiona zostanie Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 6. Dzisiaj w Polskim Domu Katolickim w Żurawicy o godz. 16.00 odbędą się Jasełka w wykonaniu młodzieży z autyzmem. Zapraszamy.
 7. Towarzystwo Muzyczne zaprasza do Kościoła OO. Franciszkanów Konwentualnych na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Kameralnego, dzisiaj o godz. 18.30.
 8. Organizowana jest pielgrzymka parafialna do Medjugorie w dniach 22-30 czerwca 2019 roku. Szczegółowe informacje u o. Zbigniewa oraz na naszej internetowej stronie parafialnej (Pielgrzymka do Medjugorie)
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze, nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony