2 Niedziela Zwykła

20 stycznia 2019

 1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10.30 o. Krystyn obchodzić będzie swój złoty jubileusz kapłaństwa. Pamiętajmy w naszych modlitwach o czcigodnym jubilacie.
 2. W najbliższym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską. Jest to dobra okazja by porozmawiać z duszpasterzami o sprawach parafii i osobistych. Wizytę rozpoczynamy od godz. 16.00.
 3. Plan kolędy:
  • Poniedziałek – Pl. Legionów 3-8
  • Wtorek – Pl. Na Bramie, ul. Sowińskiego i Pl. Legionów 1 i 11.
 4. Jeśli podczas wizyty duszpasterskiej do kogoś nie dotarł kapłan to do 1 lutego, udając się do zakrystii, można zaprosić indywidualnie z kolędą.
 5. W piątek Święto Nawrócenia Świętego Pawła. Kończy się tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Pamiętajmy by w naszych modlitwach prosić o jedność w rodzinach, które są Kościołem Domowym i z których doświadczenie jedności promieniuje na środowiska w jakich żyjemy.
 6. Katechezy Przedmałżeńskie w Katedrze rozpoczynają się od 4 lutego i odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00.
 7. W sobotę 26 stycznia o godz. 12.00 w Archikatedrze będzie miało miejsce uroczyste poświęcenie figury Anioła Stróża Polski. Zapraszamy w imieniu Komitetu Budowy oraz Księdza Proboszcza.
 8. W niedzielę w Polskim Domu Katolickim w Żurawicy o godz. 16.00, odbędą się Jasełka w wykonaniu młodzieży z autyzmem. Serdecznie zapraszamy.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty, a przede wszystkim za waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze, nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony