Niedziela Miłosierdzia

24 kwietnia 2022

 1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zakończenie nowenny i nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia w naszym kościele o godz. 14.30; za odmówienie koronki w kościele, przed Najświętszym Sakramentem, można uzyskać odpust zupełny.
 2. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Na ołtarzu św. Antoniego, do puszki, można składać datki na rzecz Caritas, wspierając w ten sposób potrzebujących w kraju i za granicą.
 3. Członkowie Róż Żywego Różańca i Franciszkański Zakon Świeckich zapraszają w dni powszednie o godz.17.00 do wspólnej modlitwy o pokój.
 4. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać do puszki przy ołtarzu Matki Bożej.
 5. We wtorek – trzeci dzień uroczystej nowenny przed odpustem św. Antoniego z Padwy. O godz. 8.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań a po Mszy św. wieczornej, z modlitwami nowennowymi, procesja i błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
 6. Za tydzień Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańcowych i zmiana tajemnic o godz.15.00.
 7. Tego dnia (1 maja) obchodzić będziemy Niedzielę Biblijną. O godz. 16.00 zapraszamy do wspólnego czytania Pisma Świętego. Chętnych do czytania prosimy o zgłaszanie się do o. Tadeusza.
 8. Jak co roku, Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza, przeprowadzi inicjatywę: „Przemyskie Pola Nadziei”(promocja opieki nad człowiekiem terminalnie chorym), oraz zbiórkę na hospicjum Betania przy ul. Słowackiego 89.
 9. O. Tomasz zaprasza we wtorki po Mszy św. wieczornej na wspólne śpiewanie i naukę pieśni i piosenek. Spotkanie w kościele.
 10. I Komunia w naszej parafii odbędzie się 8 maja podczas Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00.
 11. Składamy serdeczne, Bóg Zapłać, za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Dziękujemy za Waszą dobroć i życzliwość.

 Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony