3 Niedziela Wielkanocna

01 maja 2022

 1. Dzisiaj Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańcowych i zmiana tajemnic o godz. 15.00.
 2. Również dzisiaj obchodzimy Niedzielę Biblijną. O godz. 16.00 zapraszamy do wspólnego czytania Pisma Świętego. Chętnych do czytania prosimy o zgłaszanie się do o. Tadeusza.
 3. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa ku czci NMP, codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.
 4. Prezydent Miasta, starosta Przemyski Dowódca Garnizonu i dowódca 1 Batalionu Czołgów zapraszają na uroczystości majowe. Szczegółowy program w gablotach.
 5. Członkowie Róż Żywego Różańca i Franciszkański Zakon Świeckich zapraszają w dni powszednie o godz. 17.00 do wspólnej modlitwy o pokój.
 6. We wtorek – czwarty dzień uroczystej nowenny przed odpustem św. Antoniego z Padwy. Wyjątkowo, ze względu na uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, modlitwy nowennowe i błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy na zakończenie Mszy św. o godz. 10.30. Tego dnia Msze św. odprawiamy w porządku niedzielnym.
 7. Jak co roku, Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza, przeprowadzi inicjatywę: „Przemyskie Pola Nadziei”(promocja opieki nad człowiekiem terminalnie chorym), oraz zbiórkę na hospicjum Betania przy ul. Słowackiego 89.
 8. Tomasz zaprasza we wtorki po Mszy św. wieczornej na wspólne śpiewanie i naukę pieśni i piosenek. Wyjątkowo ze względu na Uroczystość 3 Maja spotkanie przeniesione na za tydzień.
 9. I Komunia w naszej parafii odbędzie się 8 maja podczas Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00.
 10. Składamy serdeczne, Bóg Zapłać, za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Dziękujemy za Waszą dobroć i życzliwość. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele remontowe i konserwatorskie.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony