5 Niedziela Zwykła

07 lutego 2021

 1. Dzisiaj o godz. 15.00 – Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca, a po Eucharystii zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Istnieje możliwość przekazania 1% podatku na rzecz misjonarzy z Archidiecezji Przemyskiej. Zainteresowanych odsyłamy do ulotek pozostawionych w kruchcie kościoła.
 3. W czwartek 11 lutego obchodzić będziemy kolejny Światowy Dzień Chorego. W tym dniu odprawiona zostanie dodatkowa Msza św. o godz.  11.00 w intencji chorych z prośbą o zdrowie. W czasie Eucharystii udzielony zostanie Sakrament Namaszczenia Chorych. Serdecznie zapraszamy.
 4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości. Zachęcamy do modlitw o trzeźwość oraz w intencji uzależnionych i ich rodzin.
 5. W związku z ograniczeniami nasza świątynia może pomieścić 30 osób. Bardzo prosimy o zajmowanie miejsc oznaczonych kartkami. Przypominamy o obowiązku zasłaniania w kościele nosa i ust. Pamiętajmy o tym szczególnie podczas spowiedzi.
 6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty na tacę i na konto klasztorne, którego numer można znaleźć na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za Waszą dobroć i życzliwość. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony