4 Niedziela Zwykła

31 stycznia 2021

 1. Rozdanie medalików dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. dla dzieci o  godz. 11.45.
 2. We wtorek (2 lutego) obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Błogosławieństwo świec podczas każdej Mszy św. Msze odprawiane będą o godz.: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 15.00 i 18.00. Prosimy przynieść świece.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i Różaniec. Zachęcamy do odnowienia stanu łaski uświęcającej w Sakramencie Pokuty i Eucharystii.
 4. W pierwszy piątek miesiąca do chorych udamy się od godz. 9.00.
 5. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 15.00 zmiana tajemnic dla członków Róż Żywego Różańca.
 6. Nauki Przedmałżeńskie rozpoczynają się 8 lutego w parafii katedralnej i trwają trzy tygodnie. Spotkania odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00.
 7. Dyrektor Medycznej Szkoły Policealnej im. Jadwigi Iżyckiej w Przemyślu informuje o wolnych miejscach na bieżący rok w zawodach medycznych. Rozpoczęcie nauki od 15 lutego bieżącego roku. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie.
 8. W związku z ograniczeniami nasza świątynia może pomieścić 30 osób. Bardzo prosimy o zajmowanie miejsc oznaczonych kartkami. Przypominamy o obowiązku zasłaniania w kościele nosa i ust. Pamiętajmy o tym szczególnie podczas spowiedzi.
 9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty na tacę i na konto klasztorne, którego numer można znaleźć na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za Waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

        Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony