4 Niedziela Zwykła

31 stycznia 2021

 1. Rozdanie medalików dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. dla dzieci o  godz. 11.45.
 2. We wtorek (2 lutego) obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Błogosławieństwo świec podczas każdej Mszy św. Msze odprawiane będą o godz.: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 15.00 i 18.00. Prosimy przynieść świece.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i Różaniec. Zachęcamy do odnowienia stanu łaski uświęcającej w Sakramencie Pokuty i Eucharystii.
 4. W pierwszy piątek miesiąca do chorych udamy się od godz. 9.00.
 5. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 15.00 zmiana tajemnic dla członków Róż Żywego Różańca.
 6. Nauki Przedmałżeńskie rozpoczynają się 8 lutego w parafii katedralnej i trwają trzy tygodnie. Spotkania odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00.
 7. Dyrektor Medycznej Szkoły Policealnej im. Jadwigi Iżyckiej w Przemyślu informuje o wolnych miejscach na bieżący rok w zawodach medycznych. Rozpoczęcie nauki od 15 lutego bieżącego roku. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie.
 8. W związku z ograniczeniami nasza świątynia może pomieścić 30 osób. Bardzo prosimy o zajmowanie miejsc oznaczonych kartkami. Przypominamy o obowiązku zasłaniania w kościele nosa i ust. Pamiętajmy o tym szczególnie podczas spowiedzi.
 9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty na tacę i na konto klasztorne, którego numer można znaleźć na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za Waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

        Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony