3 Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego

24 stycznia 2021

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do osobistej lektury Pisma Świętego.
 2. Zachęcamy do wzięcia udziału w radiowej wizycie duszpasterskiej, w ramach której Radio FARA odwiedzi Metropolita Przemyski, abp Adam Szal. Wizyta będzie miała miejsce w niedzielę, 24 stycznia 2021 r. na antenie Rozgłośni i rozpocznie się o godz. 14.45. W programie przewidziano modlitwę w intencji wiernych Archidiecezji Przemyskiej, błogosławieństwo domów oraz wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Radio FARA nadaje na można częstotliwości 98,2 MHz lub 104,5 MHz oraz w Internecie.
 3. Dzisiaj po każdej Mszy św. przed ołtarzem św. Antoniego wystawiona będzie puszka do której można składać datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za solidarność i wsparcie dla poszkodowanych w kataklizmie.
 4. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać do puszki przy ołtarzu Matki Bożej. Tego dnia obchodzimy Święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 5. W przyszłą niedzielę rozdanie medalików dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej podczas Mszy św. dla dzieci o godz.  11.45,
 6. W związku z ograniczeniami nasza świątynia może pomieścić 30 osób. Bardzo prosimy o zajmowanie miejsc oznaczonych kartkami. Przypominamy o obowiązku zasłaniania w kościele nosa i ust. Pamiętajmy o tym szczególnie podczas spowiedzi.
 7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty na tacę i na konto klasztorne, którego numer można znaleźć na stronie internetowej. Dziękujemy za Waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi

            Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony