5 Niedziela Wielkanocna

10 maja 2020

  1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią koronawirusa informujemy, że podczas nabożeństw i Mszy św., w naszym kościele może być zgromadzonych 28 osób. Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc. Na placu przed kościołem należy zachować stosowny odstęp. Poza momentem przyjęcia Komunii Świętej prosimy o zasłanianie maseczkami ust i nosa.
  2. We wtorek piąty dzień nowenny przed odpustową Uroczystością św. Antoniego z Padwy: o godz. 8.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a po Mszy św. wieczornej z modlitwami nowennowymi błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
  3. W środę po Mszy wieczornej zapraszamy zelatorów Róż Różańcowych na spotkanie robocze do refektarza.
  4. Z uwagi na ogólną sytuację termin I Komunii Świętej jest nieaktualny. Termin sugerowany przez rodziców to 9 sierpnia, jednak konkretne decyzje będą podejmowane wraz z rodzicami po powrocie dzieci do szkół.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona będzie na potrzeby remontowe. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za Wasze ofiary. Dziękujemy również tym osobom, które rozumiejąc trudną sytuację w obecnym czasie, zechciały złożyć ofiary na konto klasztorne, którego numer można znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.      

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Transmisje w Radiu FARA
z naszego kościoła
Msze święte w środy
o godz. 700

Ważne informacje

Remonty zrealizowane w 2019 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
Najbliższe Msze święte o uzdrowienie
  • do ustalenia
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony