4 Niedziela Wielkanocna

03 maja 2020

 1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią koronawirusa informujemy, że podczas nabożeństw i Mszy św., w naszym kościele może być zgromadzonych maksymalnie 28 osób. Prosimy o zajmowanie miejsc oznaczonych kartkami. Na placu przed kościołem należy zachować stosowny odstęp. Poza momentem przyjęcia Komunii Świętej prosimy o zasłanianie maseczkami ust i nosa.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
 3. Podczas Mszy św. o godz. 15.00 będziemy modlić się w intencjach członków Róż Różańcowych. Po Mszy św. zapraszamy tylko zelatorów poszczególnych Róż na zmianę tajemnic. Intencja „O dobre i liczne powołania”.
 4. We wtorek czwarty dzień nowenny przed odpustową Uroczystością św. Antoniego z Padwy: o godz. 8.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a po Mszy św. wieczornej z modlitwami nowennowymi błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
 5. Z uwagi na ogólną sytuację termin I Komunii Świętej jest nieaktualny. Termin sugerowany przez rodziców to 9 sierpnia jednak konkretne decyzje będą podejmowane wraz z rodzicami po powrocie dzieci do szkół.
 6. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za Wasze ofiary. Dziękujemy również tym osobom, które rozumiejąc trudną sytuację w obecnym czasie, zechciały złożyć ofiary na konto klasztorne, którego numer można znaleźć na naszej stronie internetowej. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby remontowe.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.      

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Wybór nowego Zarządu Prowincji

Wybór nowego Zarządu Prowincji

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2023: Waleria Pomianek, Maria Góra, Stanisław Dubiel; Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
 • włoski - o. Cyprian
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony