4 Niedziela Wielkanocna

03 maja 2020

 1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią koronawirusa informujemy, że podczas nabożeństw i Mszy św., w naszym kościele może być zgromadzonych maksymalnie 28 osób. Prosimy o zajmowanie miejsc oznaczonych kartkami. Na placu przed kościołem należy zachować stosowny odstęp. Poza momentem przyjęcia Komunii Świętej prosimy o zasłanianie maseczkami ust i nosa.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
 3. Podczas Mszy św. o godz. 15.00 będziemy modlić się w intencjach członków Róż Różańcowych. Po Mszy św. zapraszamy tylko zelatorów poszczególnych Róż na zmianę tajemnic. Intencja „O dobre i liczne powołania”.
 4. We wtorek czwarty dzień nowenny przed odpustową Uroczystością św. Antoniego z Padwy: o godz. 8.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a po Mszy św. wieczornej z modlitwami nowennowymi błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
 5. Z uwagi na ogólną sytuację termin I Komunii Świętej jest nieaktualny. Termin sugerowany przez rodziców to 9 sierpnia jednak konkretne decyzje będą podejmowane wraz z rodzicami po powrocie dzieci do szkół.
 6. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za Wasze ofiary. Dziękujemy również tym osobom, które rozumiejąc trudną sytuację w obecnym czasie, zechciały złożyć ofiary na konto klasztorne, którego numer można znaleźć na naszej stronie internetowej. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby remontowe.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.      

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony