3 Niedziela Wielkanocna

26 kwietnia 2020

 1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią koronawirusa informujemy, że podczas nabożeństw i Mszy św. w naszym kościele może być zgromadzonych maksymalnie 28 osób, a na placu przed kościołem należy zachować stosowny odstęp. Poza momentem przyjęcia Komunii Świętej zasłaniamy maseczkami usta i nos.
 2. Dzisiaj we wspólnocie Kościoła rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego indywidualnie i we wspólnotach domowych.
 3. W poniedziałek Msza św. zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać do puszki przy ołtarzu Matki Bożej.
 4. We wtorek trzeci dzień nowenny przed odpustową Uroczystością św. Antoniego z Padwy: o  godz. 8.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a po Mszy św. wieczornej z modlitwami nowennowymi błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
 5. Z uwagi na ogólną sytuację termin I Komunii Świętej jest nieaktualny. Konkretne ustalenia będą podejmowane wraz z rodzicami po powrocie dzieci do szkół.
 6. W tym tygodniu obchodzić będziemy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 6.30 do 12.00 i od godz. 14.30 do 17.30.
 7. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa majowe codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.
 8. W Sobotę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski przeniesiona z Niedzieli. Msze św. odprawiane będą w porządku niedzielnym. Msza św. wynagradzająca NMP o godz. 7.30.
 9. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za Wasze ofiary. Dziękujemy również tym osobom, które rozumiejąc trudną sytuację w obecnym czasie, zechciały złożyć ofiary na konto klasztorne, którego numer można znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy
w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze, nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

         Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony