Niedziela Miłosierdzia Bożego

19 kwietnia 2020

 

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zakończenie nowenny i nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia w naszym kościele o godz. 14.30. Za odmówienie koronki w kościele przed Najświętszym Sakramentem można uzyskać odpust zupełny.
 2. Rozpoczyna się tydzień Miłosierdzia. Na ołtarzu św. Antoniego do puszki można złożyć datek na Caritas wspierającą potrzebujących w kraju i za granicą.
 3. W związku ze zmianami w ograniczeniach spowodowanych COVID 19 informujemy że: Od poniedziałku podczas Mszy św. i nabożeństw może gromadzić się maksymalnie 28 osób.
 4. We wtorek drugi dzień nowenny przed odpustową Uroczystością św. Antoniego z Padwy: o godz. 8.00 Msza w intencji próśb i podziękowań, a po Mszy św. wieczornej z modlitwami nowennowymi błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
 5. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za Wasze ofiary. Dziękujemy również tym osobom, które rozumiejąc trudną sytuację w obecnym czasie, zechciały złożyć ofiary na konto klasztorne, którego numer można znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.       

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony