33 Niedziela Zwykła

17 listopada 2019

 1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i pożegnanie Relikwii bł. Anieli Salawy (patronki tercjarzy franciszkańskich), które peregrynowały po domach Tercjarzy.
 2. Na bocznych ołtarzach znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać osobiście w kancelarii lub zakrystii (przed i po Mszach świętych). Za ofiary składane z tego tytułu serdecznie dziękujemy.
 3. Przez cały miesiąc listopad imiona zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym koście będą odczytywane od godz. 17.15, a następnie w ich intencji będzie odprawiane Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. o godz. 18.00.
 4. Msza św. z modlitwami o uzdrowienie zostanie odprawiona w najbliższy czwartek o godz. 18.00.
 5. Zapraszamy wraz z oddziałem rejonowym PCK i klubami Honorowych Dawców Krwi na uroczystą Mszę św. z okazji 100-lecia powstania PCK 24 listopada o godz. 10.00 w kościele pw. św. Brata Alberta.
 6. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Podczas Mszy św. o godz. 11.45 będzie miało miejsce uroczyste przyjęcie kandydatów na ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza.
 7. Również za tydzień po Mszy św. o godz. 11.45 odbędzie się spotkanie dla osób z klas VIII dopuszczonych do bierzmowania.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, modlitwy i każde dobre słowo. Bóg Zapłać.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa  najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony