32 Niedziela Zwykła

10 listopada 2019

 1. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania klas VII odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45.
 2. Na bocznych ołtarzach znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać osobiście w kancelarii lub zakrystii (przed i o  Mszach świętych). Za ofiary składane z tego tytułu serdecznie dziękujemy.
 3. Przez cały miesiąc listopad imiona zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym koście będą odczytywane od godz. 17.15, a następnie w ich intencji będzie odprawiane Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. o godz. 18.00.
 4. Zapraszamy w imieniu organizatorów na obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości dzisiaj o godz. 17.00 przed pomnikiem Orląt Przemyskich, a zwłaszcza na uroczystą Mszę świętą w Bazylice Archikatedralnej w poniedziałek o godz. 10.00.
 5. W najbliższą środę (13 listopada) swoje imieniny obchodził będzie o. Krystyn. Pamiętajmy w naszych modlitwach o solenizancie.
 6. W czwartek, 14 listopada o godz. 18.00 odbędzie się Wieczór Zaufania pod hasłem: „Nie jest dobrze, żeby człowiek był sam (Rdz 2,18)”. W programie Msza św. o rozpoznanie woli Bożej – o dobrą żonę i dobrego męża, po Eucharystii świadectwo uczestników Pielgrzymki Zaufania przez ziemię w Madrycie (2018/2019). Zapraszamy, także osoby zainteresowane wyjazdem na Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu (28.12.2019 – 01.01.2020).
 7. W sobotę, 16 listopada o godz. 13.00 w kościele pw. Józefa Sebastiana Biskupa w Przemyślu (Monte Cassino) odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji dzieci zmarłych przed urodzeniem i ich rodziców. Po Mszy św. trumna ze zmarłymi dziećmi zostanie złożona w grobie na Cmentarzu Zasańskim w Przemyślu. Zapraszamy wszystkich, którzy doświadczyli straty nienarodzonego dziecka oraz tych, którzy pragną ich modlitewnie i duchowo wesprzeć.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej świątyni i wspólnoty. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na kontynuację prac konserwatorskich obejmujących osuszanie fundamentów budynku dawnych salek oraz prace w chórze zakonnym (okna i stalle). Bóg Zapłać za Waszą ofiarność.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony