32 Niedziela Zwykła

07 listopada 2021

 1. Pamiętajmy, że w kościele, poza momentem przyjęcia Komunii Świętej należy zasłaniać usta i nos.
 2. Dzisiaj odbędzie się spotkanie dla uczniów klas szóstych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania po Mszy św. o godz. 11.45.
 3. Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 15.00, a po Eucharystii zmiana tajemnic.
 4. Na bocznych ołtarzach znajdują się kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać osobiście w zakrystii u br. Dominika (przed i po Mszach świętych). Przez cały miesiąc listopad imiona zmarłych będą odczytywane od godz. 17.15, a następnie w ich intencji będzie odprawiane nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. o godz. 18.00. Za ofiary składane z tego tytułu serdecznie dziękujemy.
 5. Przez 8 dni dowolnie wybranych w listopadzie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
 6. 10 i 11 listopada odbędą się obchody 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona w czwartek (11 listopada) o godz. 10.00 w Bazylice Archikatedralnej. Zapraszamy w imieniu organizatorów.
 7. Zapraszamy uczniów klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania 15 listopada (poniedziałek), na modlitwy za zmarłych o godz. 17.10, Drogę Krzyżową i Mszę św.
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na konto klasztorne. Dziękujemy za hojność, zrozumienie i za wszelkie gesty życzliwości. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone będą na kontynuację prac remontowych i konserwatorskich w kościele i klasztorze.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony