2 Niedziela Wielkiego Postu

25 lutego 2018

 1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do Puszek na fundusz Misyjny: Ad Gentes. Dziękujemy za hojność.
 2. Przez cały Wielki Post, Droga Krzyżowa odprawiana będzie codziennie o godz. 17.30, oraz dodatkowo w piątki o 6.00 i dla dzieci o godz.16.30, a w niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy do częstego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca pamiętajmy o odnowieniu naszej duszy przez sakrament pokuty i Eucharystii. Do chorych udamy się w piątek od godziny 9.00.
 4. Dyrektor SP nr 5 zaprasza w czwartek 1 marca na Dzień Otwarty Szkoły o godz. 16.00 oraz informuje, że od 05 do 23 marca odbędą się zapisy dzieci do klas pierwszych. Zapisu można dokonać codziennie w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły.
 5. Dyrektor Przedszkola nr 9 w Przemyślu ul. Słowackiego 34 informuje, że zapisy dzieci do przedszkola na najbliższy rok szkolny odbędą się od 5 do 23 marca.
 6. Zapraszamy młodzież na wyjazd na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w tym roku w Radymnie w dniach 23-25 marca. Opłata 50 zł, obejmuje transport i koszt udziału. Zapisy trwają do 4 marca (u o. Tadeusza).
 7. W dniach 22 czerwca – 1 lipca 2018 organizowana jest z naszej parafii pielgrzymka do Lourdes La Salette. Szczegółowy program umieszczony jest w gablocie. Zapisy u o. Zbigniewa.
 8. Bóg Zapłać, za dzisiejsze ofiary, które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania. Dziękujemy za Waszą dobroć i ofiarność.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony