1 Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2018

 1. W okresie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa odprawiana będzie codziennie o godz. 17.30, oraz dodatkowo w piątki o 6.00 i dla dzieci o godz.16.30. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy do częstego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
 2.  W czwartek o godz. 19.00 rozpocznie się Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta od Archikatedry do Krzyża Zawierzenia. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych.
 3. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 zaprasza 1 marca na Dzień Otwarty Szkoły o godz. 16.00 oraz informuje, że od 5 do 23 marca odbędą się zapisy dzieci do klas pierwszych. Zapisu można dokonać codziennie w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły.
 4. Za tydzień zbiórka do Puszek na fundusz Misyjny: Ad Gentes.
 5. Koło Przewodników Turystycznych zaprasza w środę od 10.00 do 16.00, na zwiedzanie klasztoru Karmelitów i sióstr Karmelitanek (szczegóły na plakacie).
 6. Spotkania rekolekcyjne dla rodziców, których dzieci zmarły odbędą się w Strachocinie od 23 do 25 lutego. Zapisy na stronie www.przemienieni.pl.
 7. Bóg zapłać za Waszą ofiarność na rzecz naszej parafii i wspólnoty. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów ogrzewania.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony