2 Niedziela Wielkiego Postu

13 marca 2022

 1. Przez cały Wielki Post, Droga Krzyżowa odprawiana jest codziennie o godz. 17.30, oraz w piątki o godz. 6.00 i dodatkowo dla dzieci o godz. 16.30. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godz. 16.00. Ofiary zbierane w czasie Gorzkich Żali, będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu. Serdecznie zapraszamy do częstego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
 2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.45 będzie miało miejsce poświęcenie i rozdanie książeczek pierwszokomunijnych dla dzieci z klas trzecich.
 3. Dziękujemy wszystkim za modlitwę o zdrowie o. Tadeusza – proboszcza naszej parafii.
 4. Członkowie Róż Żywego Różańca zapraszają na wspólną modlitwę różańcową o pokój: w środę, czwartek i sobotę o godz. 17.00.
 5. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich ojcach, którym patronuje św. Józef.
 6. Stowarzyszenie Nigdy Więcej Wojny zaprasza na mecz charytatywny ze zbiórką pieniędzy na dzieci niepełnosprawne i z domów dziecka na Ukrainie – 25 marca o godz. 17.00 – Stadion Czuwaj Przemyśl.
 7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów ogrzewania.

 Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w tej świątyni i obchodzącym jubileusze, urodziny bądź imieniny nasza franciszkańska wspólnota składa najserdeczniejsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

 

Szczęść Wam Boże!

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony