3 Niedziela Wielkiego Postu

20 marca 2022

 1. Dziś o godz. 15.00 Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i spotkanie formacyjne.
 2. Przez cały Wielki Post, Droga Krzyżowa odprawiana jest codziennie o godz. 17.30, oraz w piątki o godz. 6.00 i dodatkowo dla dzieci o godz. 16.30. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godz. 16.00. Ofiary zbierane w czasie Gorzkich Żali, będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu. Serdecznie zapraszamy do częstego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
 3. W sobotę rozpoczęliśmy Tydzień modlitw o Ochronę Życia. Modlitwy odmawiamy na zakończenie Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00.
 4. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia wraz z Ojcem Świętym Franciszkiem i całym Kościołem będziemy modlić się o pokój na Ukrainie. Różaniec w tej intencji odmówimy po Mszy św. o godz. 8.00 i o 16.50 (na zakończenie całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu). W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. Członkowie Róż Żywego Różańca zapraszają na wspólną modlitwę różańcową o pokój: w środę, czwartek i sobotę o godz. 17.00.
 6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość.

 Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w tej świątyni i obchodzącym jubileusze, urodziny bądź imieniny nasza franciszkańska wspólnota składa najserdeczniejsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

 Szczęść Wam Boże!

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony