14 Niedziela Zwykła

05 lipca 2020

 1. Od pierwszej niedzieli lipca do końca września ostatnia Msza św. w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30.
 2. Kancelaria w okresie wakacji będzie czynna we wtorki o  godz. 17.00. W pilnych sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się do zakrystii zaraz po wieczornej Mszy św.
 3. Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 4. Dzisiaj, przed kościołem, prowadzona jest zbiórka, pod patronatem Caritas, na rzecz poszkodowanych przez ulewy i powodzie naszej diecezji.
 5. Od poniedziałku, przed naszym kościołem, Harcerze z drużyn przemyskich ZHP będą zbierać środki czystości dla powodzian z gminy Bircza. Dziękujemy bardzo wszystkim ofiarodawcom.
 6. W związku z pandemią, nasza parafia nie organizuje do odwołania pieszych pielgrzymek.
 7. W sobotę 11 lipca o godz. 9.00 w kościele Karmelitów Bosych zostanie odprawiona Msza św. w 77 rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Bezpośrednio po Eucharystii na Cmentarzu Wojskowym odbędą się uroczystości przy Grobie Wołyńskim. Na uroczystości zaprasza Prezydent Miasta Przemyśla.
 8. Składamy serdeczne ‚Bóg zapłać’ za dzisiejsze ofiary. Dziękujemy za Waszą ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów prac konserwatorskich w klasztorze. Bóg Zapłać.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.      

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony