13 Niedziela Zwykła

28 czerwca 2020

 1. Nabożeństwa czerwcowe w naszej świątyni odprawiamy we wszystkie dni tygodnia 25 minut przed wieczorną Mszą św. (w tygodniu o godz. 17.35, a w niedzielę o godz. 18.35). Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.
 3. Msza św. zbiorowa za zmarłych odprawiona zostanie w poniedziałek o godz. 18.00. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać do puszki przy ołtarzu Matki Bożej.
 4. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
 5. W przyszłą niedzielę zmiana godzin Mszy św. niedzielnych: ostatnia Msza św. odprawiana będzie o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30. W czasie wakacyjnym pamiętajmy o uczestnictwie w niedzielnej Eucharystii.
 6. Kancelaria w okresie wakacji będzie czynna we wtorki o godz. 17.00. W pilnych sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się do zakrystii zaraz po wieczornej Mszy św.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do Spowiedzi i Komunii Św. wynagradzającej.
 8. Wieczór uwielbienia u Franciszkanów Konwentualnych odbędzie się 4 lipca od godz. 18.30.
 9. W następną niedzielę (pierwsza niedziela miesiąca) o godz. 15.00 Msza św. dla członków Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 10. W związku z ulewnymi opadami deszczu i podtopieniami w wielu miejscowościach Archidiecezji Przemyskiej w następną niedzielę (5 lipca) odbędzie się zbiórka do puszek po każdej Mszy św. Prosimy o solidarność i wsparcie dla poszkodowanych.
 11. Koło przyjaciół Radia Maryja w Żurawicy organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę 10 i 11 lipca. Informacje na plakacie w gablocie.
 12. Składamy serdeczne ‚Bóg zapłać’ za dzisiejsze ofiary. Dziękujemy za Waszą ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej.
 13. Zniesiono ograniczenia co do ilości osób w świątyni. Pamiętajmy jednak o obowiązku zasłaniania ust i nosa w świątyni, a szczególnie podczas spowiedzi co jest znakiem odpowiedzialności za siebie i innych. Komunia święta udzielana jest w naszej świątyni przy balaskach.

Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym

 gromadzącym się w naszej świątyni, życzymy zdrowia i radości .

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony