15 Niedziela Zwykła

12 lipca 2020

 1. Od pierwszej niedzieli lipca do końca września ostatnia Msza św. w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30.
 2. Kancelaria w okresie wakacji będzie czynna we wtorki o  godz. 17.00. W pilnych sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się do zakrystii zaraz po wieczornej Mszy św.
 3. Dziękujemy wraz z Caritas Archidiecezji Przemyskiej za ofiary złożone w czasie zbiórki pieniężnej i wraz z Hufcem Ziemi Przemyskiej ZHP za środki czystości i produkty spożywcze przeznaczone dla osób poszkodowanych w czasie powodzi.
 4. W przyszłą niedzielę, z okazji wspomnienia św. Krzysztofa -patrona kierowców, poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. na parkingu przed dworcem PKP i na ulicy Sowińskiego.
 5. Składamy serdeczne ‚Bóg zapłać’ za dzisiejsze ofiary. Dziękujemy za Waszą ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej. Dzisiejsza taca przeznaczona będzie na kontynuację prac remontowych i konserwatorskich w klasztorze. Bóg Zapłać.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.      

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony