XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

30 czerwca 2024

1. Dzisiaj na zakończenie nabożeństw czerwcowych procesja eucharystyczna. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i Asystę na godzinę 18.30.

2. Harcerze Przemyskiej Drużyny Wodnej od godziny 13.00 zapraszają na piknik w ogrodach klasztornych połączony z naborem i akcją i zarobkową. Szczegóły na plakatach na drzwiach kościoła. Wejście od ulicy Sowińskiego 3

3. Kancelaria przez czas wakacji czynna będzie w środy po Mszy wieczornej i w piątki o 11,00.

4. W pierwszy czwartek, piątek i sobotę, które przypadają w tym tygodniu, pamiętajmy o odnowieniu stanu łaski uświęcającej. W piątek będziemy spowiadać od 6.00 do 9.00 i od 17.00 do 18.30. W sobotę o 8.00 Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej i różaniec.

5. W przyszłą niedzielę przechodzimy na tryb wakacyjny odprawianych Mszy: do września ostatnia Msza święta niedzielna o godz. 20.00 w zamian za Mszę o godz. 13.30.

6. Trwa w naszej Parafii peregrynacja kopii obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Osoby chcące przyjąć obraz zapraszamy do ustalenia terminu i zapisania się w zakrystii.

7. Ojcowie Karmelici zapraszają w sobotę na uroczystości związane z 400 rocznicą męczeńskiej śmierci o. Makarego Demeskiego, „Apostoła pokoju, męczennika za Przemyśl” o godzinie 17.30.

8. Bóg Zapłać, za wasze ofiary. Dziękujemy za wszystko co składacie na potrzeby naszej wspólnoty.

9. Do Pana w minionym kwartale odeszli nasi parafianie: Leokadia Nycz, Elżbieta Grzejek, Anna Renner, Aleksandra Królikowska, Elżbieta Sierańska, Marek Fedorowicz, Janusz Majewski, Roman Gawlik, Elżbieta Kowalczyk, Tomasz Daniszewski, Andrzej Cap i Ryszard Góral. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, a zwłaszcza obchodzącym swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy wiele, również wakacyjnej, radości odnalezionej we wspólnocie Kościoła

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony