XII NIEDZIELA ZWYKŁA

23 czerwca 2024

1. Dzisiaj o 15.30 Mszą w Archikatedrze rozpocznie się Marsz dla życia i rodziny oraz koncert na rynku miasta. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa w naszej świątyni: we wszystkie dni tygodnia pół godziny przed wieczorną Mszą Św. W niedzielę na zakończenie nabożeństw procesja eucharystyczna. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i Asystę.

3. Trwa w naszej Parafii peregrynacja kopii obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Osoby chcące przyjąć obraz zapraszamy do ustalenia terminu i zapisania się w zakrystii.

4. Informacje o wakacyjnych propozycjach Ruchu Apostolstwa Młodzieży, o zapisach na Pielgrzymkę Pieszą do Częstochowy i inne znajduje się w gablotkach.

5. Za tydzień harcerze zapraszają na piknik w ogrodach klasztornych połączony z akcją zarobkową. Szczegóły na plakatach na drzwiach kościoła.

6. Bóg Zapłać, za wasze ofiary. Dziękujemy za wszystko co składacie na potrzeby naszej wspólnoty.

 

Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, a zwłaszcza obchodzącym swoje imieniny, urodziny i jubileusze życzymy wiele Radości odnalezionej we wspólnocie Kościoła

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony