NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

07 kwietnia 2024

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zakończenie nowenny i nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia w naszym kościele o godzinie 14.30; Za odmówienie koronki w kościele wobec Najświętszego Sakramentu można uzyskać odpust zupełny.

2. Dziś I niedziela miesiąca Adoracja na każdej Mszy św. i zmiana tajemnic Różańcowych po Mszy o godz. 15.00.

3. Jutro, przeniesiona z Wielkiego Poniedziałku, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msze odprawiamy jak w dzień powszedni.

4. Za tydzień niedziela Biblijna o godzinie 16.00 zapraszamy do wspólnego czytania Pisma świętego. Chętnych do czytania prosimy o zgłaszanie się do o. Tadeusza. Zapraszamy na to wydarzenie przygotowujących się do bierzmowania z klasy 8 (proszę przynieść uzupełnione indeksy). Tego dnia spotkanie dla rodziców i dzieci I Komunijnych na Mszy o godz. 11.45.

5. W przyszłą niedzielę jak co roku Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza, przeprowadzi inicjatywę: „Przemyskie Pola Nadziei”(promocja opieki nad człowiekiem terminalnie chorym), oraz zbiórkę na hospicjum Betania przy ul. Słowackiego 89.

6. Róże zapraszają w sobotę na pielgrzymkę Dębowiec, Bóbrka, Żarnowiec i Krosno. Zapisy w zakrystii do poniedziałku. Wyjazd z parkingu przy muzeum(Plac Rybi) o godz. 4.45.

7. Składamy serdeczne, Bóg Zapłać, za wasze ofiary. Dziękujemy za wszystko co składacie dla naszej wspólnoty. Ofiary z przyszłej niedzieli Przeznaczone będą na potrzeby remontowe.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony