III NIEDZIELA WIELKANOCY

14 kwietnia 2024

1. Dzisiaj jak co roku Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza, przeprowadzi inicjatywę: „Przemyskie Pola Nadziei”(promocja opieki nad człowiekiem terminalnie chorym),oraz zbiórkę na hospicjum Betania przy ul. Słowackiego 89.

2. Przeżywając niedzielę Biblijną o godzinie 16.00 zapraszamy do wspólnego czytania Pisma świętego. Zapraszamy na to wydarzenie przygotowujących się do bierzmowania z klasy 8 (proszę przynieść uzupełnione indeksy).

3. Dzisiaj też spotkanie dla rodziców i dzieci I Komunijnych na Mszy o godz. 11.45.

4. We wtorek pierwszy dzień nowenny przed Uroczystością odpustową Św. Antoniego: o 8.00 Msza w intencji próśb i podziękowań a po Mszy wieczornej z modlitwami nowennowymi procesja i Błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy. Zapraszamy Wszystkich czcicieli świętego, a zwłaszcza dzieci do sypania kwiatków, poduszek oraz asystę procesyjną.

5. Za tydzień Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczniemy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Zapraszamy młodzież klas 8 przygotowującą się do Bierzmowania na spotkanie po Mszy o godz.13.30.

6. 25 kwietnia o godzinie 17.30 przybędzie do naszej parafii pielgrzymujący obraz Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dokładny program tej wizyty podamy w przyszłą niedzielę.

7. Składamy serdeczne, Bóg Zapłać, za ofiarę złożoną na tacę która będzie przeznaczona na potrzeby remontowe. Dziękujemy za wszystko co składacie na potrzeby naszej wspólnoty.

 

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże!

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony