Niedziela Miłosierdzia Bożego

16 kwietnia 2023

 1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zakończenie nowenny i Koronka do Bożego Miłosierdzia w naszym kościele o godz. 14.30. Za odmówienie koronki w kościele przed Najświętszym Sakramentem można uzyskać odpust zupełny.
 2. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przed Kościołem można złożyć datek do puszki na Caritas wspierając w ten sposób potrzebujących w kraju i za granicą.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 4. Dzisiaj o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a po Eucharystii spotkanie formacyjne.
 5. We wtorek – drugi dzień uroczystej nowenny przed odpustem św. Antoniego z Padwy. O godz. 8.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a po Mszy św. wieczornej z modlitwami nowennowymi procesja i błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
 6. Spotkanie formacyjne dla członków Akcji Katolickiej odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej.
 7. Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Biblijną.
 8. W przyszłą niedzielę, jak co roku, Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza, przeprowadzi akcję: „Przemyskie Pola Nadziei” (promocja opieki nad człowiekiem terminalnie chorym), oraz zbiórkę na hospicjum Betania przy ul. Słowackiego 89.
 9. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.        

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony