Niedziela Miłosierdzia Bożego

11 kwietnia 2021

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zakończenie nowenny i nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia w naszym kościele o godz. 14.30. Za odmówienie Koronki w kościele przed Najświętszym Sakramentem można uzyskać odpust zupełny.
 2. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Do puszki na ołtarzu św. Antoniego można składać datki na rzecz Caritas wspierając w ten sposób potrzebujących w kraju i za granicą.
 3. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00.
 4. We wtorek pierwszy dzień nowenny przed Uroczystością odpustową św. Antoniego. Msza św. przy ołtarzu św. Antoniego w intencji próśb i podziękowań o godz. 8.00, a po Mszy św. wieczornej, z modlitwami nowennowymi, błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
 5. Za tydzień Niedziela Biblijna. Zapraszamy do wspólnego czytania Pisma świętego o godz. 16.00. Chętnych do czytania prosimy o kontakt z o. Tadeuszem.
 6. Dyrekcja Szkoły Salezjańskiej w Przemyślu zaprasza do zapisywania dzieci. Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły.
 7. Z uwagi na ograniczenia, wewnątrz naszego kościoła może przebywać jednocześnie tylko 21 osób. Przypominamy o obowiązku zakrywaniu maseczkami ust i nosa.
 8. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiary na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej składane na tacę i na konto klasztorne. Dzisiejsza Taca przeznaczona jest na potrzeby remontowe i konserwatorskie. Dziękujemy za wszelkie gesty dobroci i solidarności.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony