IX NIEDZIELA ZWYKŁA

02 czerwca 2024

 1. Dzisiaj po Mszy o godz. 15.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy w naszej parafii. Zapraszamy na nią wszystkich parafian a szczególnie: dzieci komunijne i rocznicowe oraz dziewczęta do sypania kwiatków i oczywiście całą asystę procesyjną. Prosimy, by jak co roku, poszczególne grupy parafialne przygotowały Ołtarze na trasie Procesji. (pierwszy Akcja Katolicka, drugi Róże różańcowe, trzeci Służba Liturgiczna Ołtarza i czwarty Franciszkański Zakon Świeckich). Po procesji zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Procesje w Oktawie Bożego Ciała po wieczornej Mszy Świętej.
 3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa w naszej świątyni: we wszystkie dni tygodnia pół godziny przed wieczorną Mszą Św. Serdecznie zapraszamy.
 4. Od 7 czerwca tj. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, rozpoczniemy w naszej Parafii Peregrynację kopii obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Osoby chcące Przyjąć Obraz prosimy o zapisanie się w zakrystii i ustalenie terminu.
 5. We wtorek ósmy dzień nowenny przed Uroczystością odpustową Św. Antoniego: o 8.00 Msza w intencji próśb i podziękowań a po Mszy wieczornej o godz. 18.00, z modlitwami nowennowymi, procesja i Błogosławieństwo relikwiami Świętego Antoniego z Padwy. (Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i do poduszek oraz asystę procesyjną.)
 6. Zapisy na pielgrzymkę organizowaną 22 czerwca przez żywy Różaniec prowadzone są w zakrystii.
 7. Informacje o 22 Międzynarodowych Warsztatach Gospel i koncercie finałowym o godz. 18.00; o Wakacyjnych propozycjach Ruchu Apostolstwa Młodzieży i inne, w gablotkach.
 8. Bóg Zapłać, za wasze ofiary. Dziękujemy za wszystko co składacie na potrzeby naszej wspólnoty. Za tydzień taca remontowa.


  Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym
   gromadzącym się w naszej świątyni, życzymy wiele Radości odnalezionej w Sercu Jezusa

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony