5 Niedziela Zwykła

06 lutego 2022

 1. Z uwagi na aktualną sytuację pandemiczną prosimy przebywających w świątyni o dostosowanie się do obowiązujących zasad i zasłanianie nosa i ust.
 2. Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca zostanie odprawiona dzisiaj o 15.00, a po Eucharystii zmiana tajemnic.
 3. We wtorek (8 lutego) na Mszę św. wieczorną zapraszamy uczniów z klas 6 w ramach spotkania przygotowującego do Bierzmowania. Podobnie w czwartek (10 lutego) uczniów z klas 7 oraz w niedzielę (13 lutego) na Mszę św. o 11.45 uczniów z klas 8.
 4. W piątek (11 lutego) obchodzić będziemy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji, w naszej świątyni, o 11.00, odprawimy dodatkową Mszę św. w intencji – o zdrowie dla chorych. Podczas Eucharystii zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
 5. Przypominamy że w każdy piątek o 6.00 odprawiana jest w naszym kościele Droga Krzyżowa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone będą na pokrycie kosztów ogrzewania.

 Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w tej świątyni i obchodzącym jubileusze, urodziny bądź imieniny nasza franciszkańska wspólnota składa najserdeczniejsze życzenia: Błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże!

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony