5 Niedziela Wielkanocy

29 kwietnia 2018

 1. Dzisiaj wieczorem o godz. 18.00 w Centrum Kulturalnym odbędzie się Koncert Finałowy Międzynarodowych Warsztatów Muzyki Gospel. Serdecznie zapraszamy.
 2. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Św. zbiorowa w intencji zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać do puszki pod chórem.
 3. We wtorek przed wieczorną Mszą świętą rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. To także trzeci dzień uroczystej nowenny przed odpustem św. Antoniego. Zapraszamy asystę i dzieci na procesję po wieczornej Mszy Świętej.
 4. 3 maja (czwartek) Uroczystość NMP Królowej Polski: Msze święte odprawiamy w porządku niedzielnym.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca pamiętajmy o odnowieniu naszej duszy przez sakrament Pokuty i Eucharystii. Do chorych w piątek udamy się od godziny 9.00.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi i Różaniec o godz. 8.00 rano.
 7. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. będzie miała miejsce w sobotę w kościele o godz. 16.00.
  Pierwsza Komunia w tym roku odbędzie się 13 maja na Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00. Zachęcamy osoby niezainteresowane do uczestnictwa w Eucharystii w innych godzinach.
 8. Wyrażamy serdeczne podziękowania od organizatorów dla parafian, za wsparcie akcji „Kilometry Dobra”.
 9. W poniedziałek w Katedrze o godz. 19.00 odbędzie się koncert chóru Magnificat z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Szczegóły na plakacie.
 10. W dniach 22 czerwca – 1 lipca 2018 organizowana jest z naszej parafii pielgrzymka do Lourdes i La Salette. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy u o. Zbigniewa.
 11. Składamy serdeczne, Bóg Zapłać, za Wasze ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty i parafii.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony