5 Niedziela Wielkanocna

02 maja 2021

 1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią informujemy że podczas nabożeństw w naszym kościele może przebywać do 21 osób, a na placu należy zachować stosowny odstęp. Poza momentem przyjęcia Komunii Świętej zasłaniamy usta i nos.
 2. Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
 3. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę o 18.30.
 4. Pierwsza Komunia w tym roku odbędzie się 9 maja podczas Mszy św. o godz. 12.00 i 13.30. Prosimy osoby niezainteresowane o skorzystanie z Mszy św. o innych godzinach.
 5. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. odprawiamy w porządku niedzielnym.
 6. We wtorek czwarty dzień nowenny przed Uroczystością odpustową św. Antoniego. Msza św. przy ołtarzu św. Antoniego w intencji próśb i podziękowań o godz. 8.00, a po Mszy św. wieczornej, z modlitwami nowennowymi, błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
 7. We wtorek i środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej.
 8. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiary na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej składane na tacę i na konto klasztorne. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na kontynuację prac remontowych i konserwatorskich w kościele i klasztorze. W ostatnich miesiącach przeprowadzona została gruntowna konserwacja i strojenie naszych organów. Dziękujemy za Wasze wsparcie oraz za wszelkie gesty dobroci, życzliwości.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.      

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony