5 Niedziela Wielkanocna

02 maja 2021

 1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią informujemy że podczas nabożeństw w naszym kościele może przebywać do 21 osób, a na placu należy zachować stosowny odstęp. Poza momentem przyjęcia Komunii Świętej zasłaniamy usta i nos.
 2. Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
 3. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę o 18.30.
 4. Pierwsza Komunia w tym roku odbędzie się 9 maja podczas Mszy św. o godz. 12.00 i 13.30. Prosimy osoby niezainteresowane o skorzystanie z Mszy św. o innych godzinach.
 5. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. odprawiamy w porządku niedzielnym.
 6. We wtorek czwarty dzień nowenny przed Uroczystością odpustową św. Antoniego. Msza św. przy ołtarzu św. Antoniego w intencji próśb i podziękowań o godz. 8.00, a po Mszy św. wieczornej, z modlitwami nowennowymi, błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
 7. We wtorek i środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej.
 8. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiary na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej składane na tacę i na konto klasztorne. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na kontynuację prac remontowych i konserwatorskich w kościele i klasztorze. W ostatnich miesiącach przeprowadzona została gruntowna konserwacja i strojenie naszych organów. Dziękujemy za Wasze wsparcie oraz za wszelkie gesty dobroci, życzliwości.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.      

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony