4 Niedziela Wielkanocna

25 kwietnia 2021

 1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią informujemy że podczas nabożeństw w naszym kościele może przebywać do 21 osób, a na placu należy zachować stosowny odstęp. Poza momentem przyjęcia Komunii Świętej zasłaniamy usta i nos.
 2. Dzisiaj we wspólnocie Kościoła rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Zachęcamy do modlitwy indywidualnej i we wspólnotach domowych.
 3. W poniedziałek Msza św. zbiorowa za zmarłych o godz. 18.00. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać do puszki przy ołtarzu Matki Bożej.
 4. We wtorek trzeci dzień nowenny przed Uroczystością odpustową św. Antoniego. Msza św. przy ołtarzu św. Antoniego w intencji próśb i podziękowań o godz. 8.00, a po Mszy św. wieczornej, z modlitwami nowennowymi, błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy.
 5. W środę i czwartek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
 6. W sobotę o  godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i Różaniec.
 7. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe odprawiane codziennie o godz. 17.30.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
 9. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiary na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej składane na tacę i na konto klasztorne. Dziękujemy za wszelkie gesty dobroci, życzliwości i solidarności.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.       

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony