4 Niedziela Zwykła

29 stycznia 2023

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45 młodzież autystyczna i z niepełnosprawnościami wraz z rodzicami, skupiona w Centrum Arteterapii, zaprasza na program artystyczny pt. „ Adoracja żłóbka”. Ofiary zebrane w tym czasie przekazane będą na leczenie Frania Karasia walczącego z SMA.
 2. Również dzisiaj, parafialny zespół Kantata zaprasza na kolędowanie po Mszy św. o godz. 15.00.
 3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jeżeli do kogoś nie dotarł kapłan to można do 1 lutego zaprosić w zakrystii indywidualnie z kolędą.
 4. W poniedziałek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać w puszce przy ołtarzu Matki Bożej.
 5. W czwartek, 2 lutego, obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte odprawiamy o godz.: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 15.00 i 18.00. Błogosławieństwo świec podczas każdej Mszy św. Na Mszę św. o godz. 18.00 szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. Prosimy o przyniesienie świec.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Pamiętajmy o odnowieniu naszej duszy przez Sakrament Pokuty i Eucharystii. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9.00.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 rano zostanie odprawiona Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, a po Eucharystii różaniec.
 8. W przyszłą niedzielę członkowie Akcji Katolickiej organizują kwestę przed kościołem włączając się w pomoc na leczenie Frania Karasia. Wszystkim ofiarodawcom już dzisiaj składamy serdeczne Bóg Zapłać!
 9. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość.

 Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w tej świątyni, od całej naszej Wspólnoty Franciszkańskiej składamy najserdeczniejsze życzenia: Błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Najświętszej.

Szczęść Wam Boże!

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony