4 Niedziela Zwykła

29 stycznia 2023

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45 młodzież autystyczna i z niepełnosprawnościami wraz z rodzicami, skupiona w Centrum Arteterapii, zaprasza na program artystyczny pt. „ Adoracja żłóbka”. Ofiary zebrane w tym czasie przekazane będą na leczenie Frania Karasia walczącego z SMA.
 2. Również dzisiaj, parafialny zespół Kantata zaprasza na kolędowanie po Mszy św. o godz. 15.00.
 3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jeżeli do kogoś nie dotarł kapłan to można do 1 lutego zaprosić w zakrystii indywidualnie z kolędą.
 4. W poniedziałek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać w puszce przy ołtarzu Matki Bożej.
 5. W czwartek, 2 lutego, obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte odprawiamy o godz.: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 15.00 i 18.00. Błogosławieństwo świec podczas każdej Mszy św. Na Mszę św. o godz. 18.00 szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. Prosimy o przyniesienie świec.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Pamiętajmy o odnowieniu naszej duszy przez Sakrament Pokuty i Eucharystii. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9.00.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 rano zostanie odprawiona Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, a po Eucharystii różaniec.
 8. W przyszłą niedzielę członkowie Akcji Katolickiej organizują kwestę przed kościołem włączając się w pomoc na leczenie Frania Karasia. Wszystkim ofiarodawcom już dzisiaj składamy serdeczne Bóg Zapłać!
 9. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość.

 Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w tej świątyni, od całej naszej Wspólnoty Franciszkańskiej składamy najserdeczniejsze życzenia: Błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Najświętszej.

Szczęść Wam Boże!

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony