4 Niedziela Wielkiego Postu

31 marca 2019

 1. Przez cały Wielki Post, Droga Krzyżowa odprawiana będzie codziennie o godz. 17.30, oraz w piątki o godz. 6.00 i dla dzieci o godz.16.30. W soboty po wieczornej Mszy św. rozważanie Słowa Bożego animowane przez Chór parafialny, a w niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy do częstego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
 2. Do nabycia w zakrystii i przed kościołem są: paschaliki i baranki wielkanocne.
 3. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Przemyślu dziękuje serdecznie za wsparcie udzielone przez Wiernych w czasie zbiórki w ostatnią niedzielę. Zebrano 1 518,63 zł.
 4. We wtorek 2 kwietnia Światowy Dzień Autyzmu. Zapraszamy na uliczny projekt teatralny „Bajka o Niebieskim Ptaku” o godz. 19.00 Rynek 1.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca pamiętajmy o odnowieniu naszej duszy przez sakrament Pokuty i Eucharystii. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9.00.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 rano – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i Różaniec.
 7. W pierwszy piątek i sobotę spotkania kandydatów do Bierzmowania nie odbędą się! Zamiast spotkań obowiązkowe jest uczestnictwo w parafialnej Drodze Krzyżowej dnia 13 kwietnia o godz. 19.00.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
 9. W środę 10 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00 w refektarzu klasztornym odbędzie się spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Medjugorie z Panią Pilot.
 10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty. Niech Bóg wynagrodzi Waszą hojność

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony