4 Niedziela Wielkanocna

30 kwietnia 2023

 1. Dzisiaj, Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
 2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.45 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas 8 przygotowującej się do Bierzmowania. Prosimy o przyniesienie uzupełnionych indeksów.
 3. Od 1 maja zapraszamy na Nabożeństwa Majowe pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.
 4. We wtorek – czwarty dzień uroczystej nowenny przed odpustem św. Antoniego z Padwy. O godz. 8.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a po Mszy św. wieczornej z modlitwami nowennowymi procesja i błogosławieństwo relikwiami Świętego z Padwy. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i niesienia poduszek oraz asystę procesyjną.
 5. W środę obchodzić będziemy uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte sprawujemy w porządku niedzielnym.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. To dni odnowy wewnętrznej. W piątek do chorych udamy się od godz. 9.00, a w sobotę o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
 7. W przyszłą niedzielę o godz15.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca, a po Eucharystii zmiana tajemnic.
 8. W tym miesiącu odeszli do Pana nasi parafianie: Waleria Pomianek, Maria Góra, Stanisław Dubiel. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie…
 9. Prezydent Miasta Przemyśla, Starosta Przemyski i Dowódca Garnizonu zapraszają na uroczystości majowe: Mszę św. w Katedrze o godz. 10.00 i o godz. 11.00 Uroczystość przed Zamkiem przy kamieniu upamiętniającym Konstytucję 3 maja .
 10. I Komunia w naszej parafii odbędzie 14 maja podczas Eucharystii o godz. 10.30 i 12.00
 11. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze, nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia
i życzliwości od ludzi.         

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony