32 Niedziela Zwykła

11 listopada 2018

  1. Dzisiaj obchodzimy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. O godz. 10.00 zostanie odprawiona Uroczysta Msza Święta w Katedrze, a następnie przemarsz pod pomnik Orląt. Zachęcamy do udziału w uroczystościach. W naszym kościele o godz. 12.00 odśpiewamy hymn, a po Mszy św. o godz. 15.00 podczas nabożeństwa będziemy modlić się w intencji ojczyzny.
  2. Przez cały miesiąc listopad imiona zmarłych zgłoszonych w naszym kościele na wypominki będą czytane o godz. 17.15 i w ich intencji będzie odprawiane Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 i Msza św. o godz. 18.00.
  3. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, modlitwy i każde dobre słowo. Ofiary zebrane dzisiaj przeznaczone będą na kontynuację prac remontowych w klasztorze. Dziękujemy za Waszą ofiarność. Bóg zapłać.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
  • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
  • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
  • ukraiński - o. Tadeusz
  • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
  • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony