31 Niedziela Zwykła

04 listopada 2018

 1. Przez cały miesiąc listopad imiona zmarłych zgłoszonych w naszym kościele na wypominki będą czytane o godz. 17.15 i w ich intencji będzie odprawiane Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 i Msza św. o godz. 18.00.
 2. Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać w kancelarii lub zakrystii (przed i po Mszach świętych). Za ofiary składane z tego tytułu serdecznie dziękujemy.
 3. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych nawiedzając cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych.
 4. Dzisiaj stowarzyszenie „Linia 102” zbiera przed kościołem datki na odtworzenie linii kolejowej Przemyśl – Niżankowice – Zagórz. Wolontariusze dziękują za wsparcie..
 5. W każdy II czwartek miesiąca roku akademickiego w naszym kościele odbywać się będą Wieczory Zaufania pod hasłem: Nie jest dobrze być człowiekowi samemu (Tb 8,6b). Program jest następujący:
  • 18.00 – Msza Święta
  • 18.30 – Film przybliżający liturgię niedzielną
  • 18.45 – Kwadrans ze świadkami: gośćmi wieczoru będą Katarzyna i jej 11-letnia córeczka Maja – niewidoma od urodzenia.
 6. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, modlitwy i każde dobre słowo. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na kontynuację prac remontowych w klasztorze obejmujących remont chóru zakonnego, zabezpieczenie kolejnego fragment muru od ulicy Mniszej oraz remont generalny dachu nad dawnymi salkami katechetycznymi.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony