30 Niedziela Zwykła

28 października 2018

 1. W poniedziałek o godz.18.00 odprawiona będzie Msza św. zbiorowa za zmarłych; kartki z imionami zmarłych prosimy składać do puszki pod chórem.
 2. Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe, które z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać w kancelarii lub zakrystii (przed i po Mszach świętych). Za ofiary składane z tego tytułu serdecznie dziękujemy.
 3. Przez cały miesiąc listopad imiona zmarłych zgłoszonych w naszym koście na wypominki będą czytane o godz. 17.15 i w ich intencji będzie odprawiane Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 i Msza św. o godz. 18.00.
 4. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane będą w porządku niedzielnym. Na Cmentarzu Głównym odprawiona zostanie Msza św. i nabożeństwo za zmarłych o godz. 14.00.
  W naszym Kościele, tego dnia, nabożeństwo za zmarłych o godz. 18.30.
 5. W piątek Dzień Zadusznywspomnienie wszystkich wiernych zmarłych; Msze św. odprawiamy jak w dzień powszedni.
 6. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych, za nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych.
 7. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Do chorych udamy się od godz. 9.00. W pierwszą sobotę o godz. 8.00 rano będzie odprawiona Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i Różaniec.
 8. W przyszłą niedzielę stowarzyszenie „Linia 102” będzie zbierało datki przed kościołem na odtworzenie linii kolejowej Przemyśl – Niżankowice – Zagórz. Wolontariusze dziękują za wsparcie.
 9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, modlitwy i każde dobre słowo. Bóg Zapłać.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony