30 Niedziela Zwykła

29 października 2023

 1. Do wtorku nabożeństwa Różańcowe pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą. Serdecznie zapraszamy. 10 minut przed nabożeństwem można wysłuchać czytanki październikowej.
 2. Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać w zakrystii (przed i po Mszach świętych). Za ofiary składane z tego tytułu serdecznie dziękujemy.
 3. Przez miesiąc listopad imiona zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym koście będą czytane o godz. 17.15, potem w intencji zmarłych będzie odprawiane Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza święta o godz. 18.00.
 4. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte odprawiamy jak w niedzielę z wyjątkiem: Mszy o godz. 13.30 i 15.00 nie będzie. Na Cmentarzu Głównym, Msza święta i nabożeństwo za zmarłych o godz. 14.00. W naszym Kościele, tego dnia, nabożeństwo za zmarłych o godz. 18.30.
 5. W czwartek Dzień Zaduszny, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, msze święte odprawiamy jak w dzień powszedni.
 6. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych , za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych, w pozostałe dni miesiąca odpust cząstkowy.
 7. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych w piątek udamy się od godz. 9.00. W sobotę Msza wynagradzająca i różaniec o godz. 8.00.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę , modlitwy i każde dobre słowo. Bóg Zapłać.
 9. Inne ogłoszenia w gablotkach.

Wszystkim parafianom, sympatykom i dobrodziejom, a zwłaszcza obchodzącym swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.         

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony