3 Niedziela Wielkiego Postu

12 marca 2023

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45 odbędzie się spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
 2. Chętnych do włączenia się w modlitwę różańcową we wspólnocie Róż Żywego Różańca zapraszamy po Mszy św. do zakrystii.
 3. Dziękujemy parafianom za obecność i zaangażowanie podczas wizytacji naszej parafii, której dokonał ks. abp Adam Szal.
 4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z klasy 8 odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.45, a dla klasy 6 i 7 na Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 16.30 i po nabożeństwie w zakrystii.
 5. W następną niedzielę o godz. 15.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
 6. W okresie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa odprawiana jest w naszym kościele codziennie o godz. 17.30, oraz w piątki o godz. 6.00 (rano) i dodatkowa dla dzieci w piątki o godz. 16.30. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godz. 16.00. Ofiary zbierane w czasie Gorzkich Żali, będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.
 7. Uroczystość św. Józefa została przeniesiona z niedzieli na poniedziałek 20 marca.
 8. Zapisy na SMAP, czyli Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej trwać będą do 20 marca. SMAP odbędzie się w dniach od 14 do 16 kwietnia w Sanoku,.
 9. 25 marca (sobota) o godz. 19.00 Drogą Krzyżową ulicami parafii (od ul. Moniuszki) rozpoczniemy rekolekcje parafialne, które będzie głosił w dniach: 26, 27, 28 i 29 marca o. Damian Siwula – franciszkanin.
 10. Spotkanie dla członków Akcji Katolickiej odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej.
 11. W zakrystii są do nabycia paschaliki i miód w cenie 10 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na dzieła caritas.
 12. W imieniu ks. Dziekana zapraszamy parafian na Mszę św. pod przewodnictwem ks. abpa Adama Szala w 75. rocznicę śmierci bł. ks. Jana Balickiego – 15 marca o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej.
 13. W następną niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, jako jałmużna postna, na Fundację Pomocy Młodzieży im. św. Jana Pawła II „Wzrastanie”.
 14. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej, a przede wszystkim za Waszą dobroć i życzliwość. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów ogrzewania.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, życzymy owocnego przeżycia Wielkiego Postu.

Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony