3 Niedziela Wielkanocy

05 maja 2019

 1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji członków Żywego Różańca; po Eucharystii zmiana tajemnic.
 2. We wtorek czwarty dzień uroczystej nowenny przed odpustem św. Antoniego. Zapraszamy asystę i dzieci na procesję po wieczornej Mszy św.
 3. W środę uroczystość św. Stanisława patrona Polski.
 4. Pierwsza Komunia Święta w tym roku będzie miała miejsce 12 maja podczas Mszy św. o godz. 11.45. Natomiast Rocznica I Komunii św. 19 maja o godz. 11.45. Prosimy osoby niezainteresowane o uczestnictwo w Eucharystii w innych godzinach.
 5. Spotkanie dla rodziców dzieci obchodzących Rocznicę I Komunii Św. odbędzie się w czwartek 9 maja o godz. 19.00 w refektarzu klasztornym.
 6. Również w czwartek o godz. 18.00 odbędzie się kolejny Wieczór Zaufania z modlitwą o rozpoznanie woli Bożej i odnalezienie swojej drogi życiowej, ze świadectwem uczestników Spotkania Młodych w Dukli.
 7. W sobotę Regionalny Dzień Skupienia dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i dla sympatyków III Zakonu. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.
 8. W sobotę po Mszy św. o godz. 21.00 wyrusza nocna pielgrzymka na Kalwarię. Prosimy by osoby chętne na wspólny powrót zapisały się w zakrystii.
 9. Koło Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę Młodych do Częstochowy. Szczegóły na plakatach.
 10. Nabożeństwa majowe odprawiane są w naszym kościele codziennie 25 minut przed wieczorną Msza św. W tygodniu o godz. 17.35, a w niedzielę o godz. 18.35. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 11. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona 14 maja o godz. 18.00.
 12. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za Wasze ofiary. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby remontowe. W tym roku planujemy kontynuować remont kaplicy chóru zakonnego (okna i stalle), oraz przystąpić do osuszania fundamentów budynku dawnych salek katechetycznych.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony