27 Niedziela Zwykła

06 października 2019

 1. Dzisiaj, przed kościołem, członkowie Akcji Katolickiej i nauczyciele przeprowadzają zbiórkę na leczenie Oliwii – uczennicy klasy czwartej i naszej parafianki. Dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.
 2. Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w intencji Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
 3. Spotkania dla kandydatów do Bierzmowania będą się odbywały w tym roku po Mszach św. dla dzieci o godz. 11.45: dla klas VI w pierwsze niedziele miesiąca, a dla klas VII w drugie niedziele miesiąca.
 4. Zapraszamy parafian na nabożeństwo różańcowe odprawiane przez cały miesiąc październik – w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.30. Dzieci prowadzą modlitwę różańcową we wtorki i czwartki.
 5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski. Odbędzie się zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 6. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej świątyni i wspólnoty. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na kontynuację prac konserwatorskich obejmujących osuszanie fundamentów budynku dawnych salek oraz prace w chórze zakonnym (okna i stalle). Bóg Zapłać za Waszą ofiarność.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony