25 Niedziela Zwykła

19 września 2021

 1. Pamiętajmy, że w związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią poza momentem przyjęcia Komunii Świętej należy zasłaniać usta i nos.
 2. Do końca września ostatnia Msza św. niedzielna odprawiana jest o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30.
 3. Trwa peregrynacja figury M.B. Fatimskiej pod hasłem: „Matko Boża, zjednocz serca Polaków, abyś była bardziej znana i miłowana, aby przesłanie z Fatimy poznał i wypełnił świat”. Nawiedzenie naszej parafii potrwa do 25 września. Zachęcamy do odmawiania modlitwy różańcowej oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. Program peregrynacji umieszczony jest w gablocie oraz na naszej stronie internetowej.
 4. Dzieci pragnące włączyć się w Eucharystyczny Ruchu Młodych oraz scholę, zapraszamy do kontaktu z siostrą Antoniną po Mszach św. o godz. 11.45.
 5. O. Tomasz zaprasza młodzież po bierzmowaniu, która chciałaby spróbować swoich sił w śpiewaniu i muzykowaniu. Zapraszamy po Mszy św. o godz. 11.45 do zakrystii.
 6. Spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich, przed Pierwszą Komunią Świętą, odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45.
 7. Spotkanie przed Bierzmowaniem dla uczniów klas ósmych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45.
 8. Urząd Miasta Przemyśla informuje, że dla łatwiejszego wypełnienia obowiązku spisu powszechnego, we wtorek można będzie skorzystać ze „Spisobusu” na Zielonym Rynku od godz. 8.00 do 12.00 i na Rynku Głównym od godz. 12.30 do 17.00 .
 9. Zapraszamy do udziału w dorocznej pielgrzymce do Jodłówki członków Róż Żywego Różańca, która odbędzie się 25 września (sobota) jako dziękczynienie za dar beatyfikacji bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i bł. Matki Róży Czackiej.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na konto klasztorne. Dziękujemy za hojność oraz wszelkie gesty dobroci i życzliwości.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy
w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony