25 Niedziela Zwykła

22 września 2019

 1. Do końca września ostatnia Msza św. w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 w zamian za Mszę św. o godz. 13.30.
 2. Zapraszamy na spotkanie osoby, zwłaszcza z klasy VIII, które pragną przyjąć w tym roku sakrament Bierzmowania i przygotowywały się do niego przez dwa lata w naszej parafii, dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45.
 3. Franciszkański Zakon Świeckich organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku w dniu 29 września. Wyjazd z placu koło Muzeum Ziemi Przemyskiej o godz. 7.00. (koszt 20 zł, zapisy do 26 września w zakrystii u Br. Dominika).
 4. Zapraszamy chętnych do wstąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Kandydatów na ministrantów prosimy o kontakt z o. Cyprianem dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45.
 5. Spotkania kandydatów do Bierzmowania będą się odbywały w tym roku po Mszach św. dla dzieci o godz. 11.45. Spotkania dla klas VI w pierwsze niedziele miesiąca, a dla klas VII w drugie niedziele miesiąca.
 6. Zapraszamy parafian i sympatyków naszego Klasztoru i Parafii na Barbakan Reformacki – obchody 390-lecia obecności Franciszkanów-Reformatów w Przemyślu oraz 340 rocznica śmierci Andrzeja Maksymiliana Fredry. Obchody będą miały miejsce w sobotę 5 października od godz. 12.00. (szczegóły wydarzenia na plakatach).
 7. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej świątyni i wspólnoty. Bóg Zapłać za Waszą ofiarność.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w 2024: Elżbieta Gnejek Leokadia Nycz Elżbieta Grzejek Anna Renner Aleksandra Królikowska Elżbieta Sierańska Marek Fedorowicz Janusz Majewski Roman Gawlik Elżbieta Kowalczyk Tomasz Daniszewski Andrzej Cap Ryszard Góral     Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony