25 Niedziela Zwykła

22 września 2019

 1. Do końca września ostatnia Msza św. w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 w zamian za Mszę św. o godz. 13.30.
 2. Zapraszamy na spotkanie osoby, zwłaszcza z klasy VIII, które pragną przyjąć w tym roku sakrament Bierzmowania i przygotowywały się do niego przez dwa lata w naszej parafii, dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45.
 3. Franciszkański Zakon Świeckich organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku w dniu 29 września. Wyjazd z placu koło Muzeum Ziemi Przemyskiej o godz. 7.00. (koszt 20 zł, zapisy do 26 września w zakrystii u Br. Dominika).
 4. Zapraszamy chętnych do wstąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Kandydatów na ministrantów prosimy o kontakt z o. Cyprianem dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.45.
 5. Spotkania kandydatów do Bierzmowania będą się odbywały w tym roku po Mszach św. dla dzieci o godz. 11.45. Spotkania dla klas VI w pierwsze niedziele miesiąca, a dla klas VII w drugie niedziele miesiąca.
 6. Zapraszamy parafian i sympatyków naszego Klasztoru i Parafii na Barbakan Reformacki – obchody 390-lecia obecności Franciszkanów-Reformatów w Przemyślu oraz 340 rocznica śmierci Andrzeja Maksymiliana Fredry. Obchody będą miały miejsce w sobotę 5 października od godz. 12.00. (szczegóły wydarzenia na plakatach).
 7. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej świątyni i wspólnoty. Bóg Zapłać za Waszą ofiarność.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony