23 Niedziela Zwykła

09 września 2018

 1. Do końca września, ostatnia Msza święta w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 zamiast Mszy o godz. 13.30.
 2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 5 będzie odprawiona dzisiaj o godz. 11.45
 3. Spotkanie chętnych do służby przy ołtarzu w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.45. Serdecznie zapraszamy z rodzicami lub opiekunami.
 4. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania, których podanie zostało przyjęte i wykazali się potrzebną wiedzą, oraz dla ich rodziców lub opiekunów odbędzie się 16 września (niedziela) o godz. 16.00.
 5. Spotkanie dla rodziców dzieci, które pragną przyjąć I Komunię Świętą w drugą niedzielę maja odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy o 11.45.
 6. Rozpoczynamy w naszej parafii nauki Przedmałżeńskie. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 września (poniedziałek) po Mszy św. wieczornej.
 7. 11 września (wtorek) o godz. 17.30 w naszym kościele będziemy modlić się za Ojczyznę w ramach nowenny przed uroczystością 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
 8. W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – 14 września (piątek) spod Katedry o godz. 19.00 wyrusza Droga Krzyżowa na wzgórze Trzech Krzyży. Zapraszamy.
 9. Parafia Św. Trójcy zaprasza na pielgrzymkę do Jarosławia do trzech wizerunków Maryjnych 15 września (sobota). Zapisy w kancelarii parafii św. Trójcy
 10. Bractwo Św. Łazarza zaprasza na bieg „Przemyska Piątka dla Hospicjum”. Start 16 września (niedziela) o godz. 14.00.
 11. W kościele oo. Karmelitów 17 września o godz. 16.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji Sybiraków zmarłych i żyjących .
 12. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni i wspólnoty. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów prac konserwatorskich w klasztorze – chóru zakonnego, dachu nad dawnymi salkami oraz zabezpieczania muru od ulicy Mniszej. Niech Bóg wynagrodzi Waszą hojność.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony