22 Niedziela Zwykła

02 września 2018

 1. Do końca września, ostatnia Msza święta w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 w zamian za Mszę o godz. 13.30.
 2. Dzisiaj o godz. 15 Msza Święta w intencji Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 3. W poniedziałek o godz. 8.00 Msza święta rozpoczynająca nowy rok szkolny dla Młodzieży Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących. Msza na rozpoczęcie roku szkolnego Szkoły Podstawowej nr 5 w przyszłą niedzielę o godz. 11.45
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Dni odnowy wewnętrznej. Pamiętajmy o oczyszczeniu i umocnieniu naszej duszy w sakramencie Pokuty i Eucharystii. Do chorych w piątek udamy się od godz. 9.00.
 5. Spotkanie formacyjne wszystkich lektorów i ministrantów w sobotę o godz. 9.30.
 6. Spotkanie chętnych do służby przy ołtarzu w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.45.(serdecznie zapraszamy z rodzicami lub opiekunami).
 7. W sobotę Mszą świętą o godz. 21.00 rozpocznie się nocna pielgrzymka na Kalwarię, chętnych na wspólny powrót prosimy o zapisywanie się do piątku w zakrystii. Przypominamy o obowiązku posiadania odblasków.
 8. Rozpoczynamy w naszej parafii nauki Przedmałżeńskie. Pierwsze spotkanie w poniedziałek 10 września po Mszy Świętej wieczornej.
 9. W przyszłą niedzielę Jarosławskie opactwo zaprasza na Marsz dla Życia i Rodziny oraz na Bieg 100-lecia Niepodległości. Początek o 11.30 przy PWSTE.(szczegóły na plakacie)
 10. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania którzy złożyli podania o udzielenie sakramentu, odbędzie się 5 września o godz. 19.00. Sakramentu udzieli Biskup Jamrozek w czasie wizytacji naszej parafii 04 października tego roku.
 11. Dziękujemy za wszystko co ofiarujecie naszej świątyni i wspólnocie. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone będą na kontynuację prac renowacyjnych w Klasztorze. Bóg Zapłać.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze; nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony