23 Niedziela Zwykła

05 września 2021

 1. W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią poza momentem przyjęcia Komunii Świętej należy zasłaniać usta i nos.
 2. Do końca września ostatnia Msza św. niedzielna odprawiana jest o godz. 20.00 zamiast Mszy św. o godz. 13.30.
 3. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i środy o godz. 17.00 oraz w piątki o godz. 11.00 (poza I piątkiem miesiąca).
 4. Dzisiaj Mszą św. o godz. 11.45 rozpoczniemy uroczyście nowy rok szkolny dla Szkół Podstawowych.
 5. Również dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w intencji członków Róż Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 6. Trwa peregrynacja figury M.B. Fatimskiej pod hasłem: „Matko Boża, zjednocz serca Polaków, abyś była bardziej znana i miłowana, aby przesłanie z Fatimy poznał i wypełnił świat” (szczegóły na plakacie w gablocie).
 7. Trudna sytuacja w Afganistanie, a także kryzys na polskiej granicy z Białorusią to powody uruchomienia przez Caritas Polska akcji „Afganistan”. Zbiórka do puszek na ten cel odbędzie się dzisiaj po Mszach św. Dziękujemy za wsparcie.
 8. Od poniedziałku (6 września) rozpoczynamy w naszej parafii nauki przedmałżeńskie. Zapisy na pierwszym spotkaniu w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.
 9. Dzieci pragnące włączyć się w Eucharystyczny Ruchu Młodych oraz Scholę, zapraszamy do kontaktu z siostrą Antoniną po Mszach św. o godz. 11.45.
 10. O. Tomasz zaprasza młodzież po bierzmowaniu, która chciałaby spróbować swoich sił w śpiewaniu i muzykowaniu. Spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.11.45 w zakrystii.
 11. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III, przed Pierwszą Komunią Świętą, odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.45 w kościele.
 12. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na konto klasztorne. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone będą na potrzeby remontowe i konserwatorskie w kościele i klasztorze. Dziękujemy za wszelkie gesty dobroci i życzliwości.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszej świątyni, którzy
w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.

Szczęść Wam Boże

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w styczniu 2024: Tadeusz Konefał Ryszard Biłas Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony