20 Niedziela Zwykła

18 sierpnia 2019

 1. Od pierwszej niedzieli lipca ostatnia Msza św. w naszym kościele odprawiana jest o godz. 20.00 w zamian za Mszę św. o godz. 13.30.
 2. Kancelaryjne sprawy można zgłaszać w środę zaraz po Mszy św. wieczornej i w piątek o godz. 10.00.
 3. Wakacyjna edycja warsztatów formacyjno-muzycznych odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia 2019 r. w Przemyślu. Podsumowaniem zajęć będzie Galowy Koncert Diakonii Muzycznej pt. „LITANIA ZA POLSKĘ” w czwartek, 22 sierpnia 2019 r., o godz. 18.00 w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej (ul. Berka Joselewicza 1).
  Koncert dedykowany jest bohaterom naszej wolności, w tym księżom, którzy w czasie studiów seminaryjnych zostali przymusowo wcieleni do tzw. Ludowego Wojska Polskiego. Mieszkańców Przemyśla i okolicznych miejscowości serdecznie zapraszamy do udziału w niepodległościowym spektaklu.
 4. Organizatorzy Dni Patrona Miasta Przemyśla zapraszają do udziału w Wincentiadzie 2019, a przede wszystkim w uroczystej Mszy św. w intencji Przemyśla z udziałem pocztów sztandarowych z wystawieniem relikwii św. Wincentego w Kościele Franciszkanów Konwentualnych – 25 sierpnia w niedzielę o godz. 10.00 (szczegóły na plakatach).
 5. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni i wspólnoty. Bóg zapłać.

Naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom, Wiernym gromadzącym się w naszej świątyni, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze nasza wspólnota franciszkańska składa najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i życzliwości od ludzi.
Szczęść Wam Boże.

Szukaj na stronie

Najnowsze wydarzenia

Frateco - Esperanta bulteno por la spirita formado

Ważne informacje

Prace konserwatorskie zrealizowane w 2022 roku - zobacz wpis
Msza święta przed ołtarzem świętego Antoniego w każdy wtorek o godz. 800
ODESZLI DO PANA w kwietniu 2024: Elżbieta Gnejek Anna Renner Aleksandra Królikowska   Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie!
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy świętej o godz. 1800
Spowiedź Święta w naszym kościele
 • dni powszednie: podczas każdej Mszy świętej
 • niedziele i święta: 15 minut przed każdą Mszą świętą
 
 • ukraiński - o. Tadeusz
 • esperanto - o. Stanisław
Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • od poniedziałku do soboty o godz. 1500
 • w niedziele o godz. 1430

Ciekawe strony